Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AudioGoGo 2.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Dariusz Baumann
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 809 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2263

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AudioGoGo 2.0

AudioGoGo to bezpłatna aplikacja umożliwiająca zgrywanie ścieżek z płyt CD do formatów WAV lub MP3.


AudioGoGo umożliwia:

 • zgrywanie ścieżek audio do plików WAV wykorzystując moduł AKRip32
 • grywanie ścieżek audio do plików MP3 z tworzeniem tymczasowych plików WAV (istnieje również dodatkowa opcja zgrywania i kodowania w locie do MP3)
 • kodowanie z plików WAV do plików MP3 wykorzystując japoński kodek GoGo (wsparcie dla MMX/SSE/(Enhanced)3DNow!, Filtr 16kHz, model psychoakustyczny, tryb multiprocesorowy 1-4CPUs, VBR (0-9), CBR (32-320kbps dla MPEG1Layer3 oraz 8-160kbps dla MPEG2Layer3), dodatkowe dwa zaawansowane filtry!), który jest oparty na popularnym kodeku Lame
 • połączenie z darmową bazą płyt audio freedb [adres serwera: http://www.freedb.org] celem ściągnięcia tytułów piosenek dla nowej płyty (dodatkowo została zaimplementowana możliwość połączenia dla serwera proxy)
 • pobieranie i zapis informacji o płycie do pliku CDPLAYER.INI
 • nazywanie docelowych plików MP3 według 6 predefiniowanych schematów [obsługa również składanek - opcja "Rozdziel nazwę ścieżki do formatu ..."] oraz tworzenie katalogów dla płyt według 4 schematów
 • dodawanie do plików MP3 tzw. znaczników (tags) w wersji 1.1 [na końcu pliku] oraz w wersji 2.3 [na początku pliku]
 • wybór języka z 30 predefiniowanych: 1) ANGIELSKI 2) POLSKI 3) NIEMIECKI 4) FRANCUSKI 5) JAPOŃSKI 6) BRAZYLIJSKI 7) HISZPAŃSKI 8) CZESKI 9) SŁOWACKI 10) HOLENDERSKI 11) WŁOSKI 12) SZWEDZKI 13) WĘGIERSKI 14) ROSYJSKI 15) NORWESKI 16) CHORWACKI 17) HEBRAJSKI 18) ESTOŃSKI 19) CHIŃSKI (uproszczony) 20) CHIŃSKI (tajwański dialekt) 21) DUŃSKI 22) TURECKI 23) GRECKI 24) RUMUŃSKI 25) LITEWSKI 26) ALBAŃSKI 27) FIŃSKI 28) CHILIJSKI 29) KATALOŃSKI 30) SERBSKI
 • zapisywanie konfiguracji w pliku audiogogo.INI
 • automatyczne odświeżenie głównego okna programu po włożeniu/wyjęciu krążka audio z napędu CDROMu
 • dodatki: informacja o systemie operacyjnym, możliwość zaznaczenia/odznaczenia wszystkich ścieżek naraz (dwie ikonki na statusie), informacja o aktualnie wybranym napędzie na pasku statusu, szybka zmiana języka w głównym oknie programu (prawy klawisz myszki na statusie z flagą).

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AudioGoGo 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie