Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.02

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 18.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 972

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.02

Ashampoo Movie Shrink & Burn to aplikacja do konwertowania plików video. Program pozwala na bezpośrednie nagrywanie wyników pracy na nośniki CD/DVD.


Program jest prosty w obsłudze i dostosowany nawet do początkujących użytkowników. Posiada narzędzia umożliwiające wybór opcji konwersji. Umożliwia ustalenie stopnia kompresji, przybliżonego rozmiaru pliku po konwersji oraz dzielenie plików na fragmenty. Aplikacja informuje o postępie konwersji oraz o czasie pozostałym do zakończenia.
Program wspiera formaty: XVid/DivX AVIs, MPEG-1, MPEG-2, QuickTime, WMV, Video CDs, Super Video Cds, MOV. Umożliwia konwertowanie plików dla urządzeń przenośnych z systemem Windows Mobile.

Uwaga!
Wersja trial pozwala  na 40 dni darmowego użytkowania (10 dni bez rejestracji oraz  dodatkowe 30 dni po darmowej rejestracji na stronie producenta).

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • Freemake Audio Converter

  Darmowe i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przerabiania plików audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie