Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Apollo DVD to iPod 5.2.3

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Apollo Multimedia
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 615

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Apollo DVD to iPod 5.2.3

Apollo DVD to iPod to wygodny program, który pozwala przerabiać filmy DVD tak, aby można było oglądać je w odtwarzaczu iPod.

Program konwertuje formaty PAL/NTSC DVD do MPEG4. Proces konwersji zabiera połowę czasu trwania filmu. Program umożliwia wybór wersji językowej oraz wersji napisów.

Uwaga!
Wersja Demo pozwala na konwersję 50% filmu
.

Podobne Konwersja plików

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Apollo DVD to iPod 5.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie