Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter 3.0.3

Kategoria: Konwersja plików
Producent: AoAMedia.Com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 7470

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter 3.0.3

AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter jest programem umożliwiającym konwersję różnego rodzaju plików video do formatów przeznaczonych dla urządzeń mobilnych, takich jak Sony PSP, Apple iPod Video, smartfony, czy odtwarzacze MP4.

Program został wyposażony w narzędzia pozwalające określić parametry takie jak format docelowy, rozdzielczość, jakość, głośność itp., a także umożliwiające podgląd filmu przed konwersją.

Uwaga!
Wersja Demo została znacznie ograniczona, pozwala na skonwertowanie jedynie 50% wybranego nagrania.

Podobne Konwersja plików

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter 3.0.3

dodał: ~nolo , 26.02.2009

CZy działa filmy na PSP po przeroubce?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie