Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter 3.0.3

Kategoria: Konwersja plików
Producent: AoAMedia.Com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 7468

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter 3.0.3

AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter jest programem umożliwiającym konwersję różnego rodzaju plików video do formatów przeznaczonych dla urządzeń mobilnych, takich jak Sony PSP, Apple iPod Video, smartfony, czy odtwarzacze MP4.

Program został wyposażony w narzędzia pozwalające określić parametry takie jak format docelowy, rozdzielczość, jakość, głośność itp., a także umożliwiające podgląd filmu przed konwersją.

Uwaga!
Wersja Demo została znacznie ograniczona, pozwala na skonwertowanie jedynie 50% wybranego nagrania.

Podobne Konwersja plików

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AoA iPod/PSP/3GP/MP4 Converter 3.0.3

dodał: ~nolo , 26.02.2009

CZy działa filmy na PSP po przeroubce?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie