Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Any Video Converter 3.4.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Any-Video-Converter.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Data modyfikacji: 24.07.2012
Rozmiar: 29 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9406

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Any Video Converter 3.4.0

Any-Video-Converter.com to producent wysokiej jakości oprogramowania dostępnego na rynku software. Ich najnowsza aplikacja - Any Video Converter - to świetne narzędzie dla koneserów domowego kina, którzy swoje wideo mają w najróżniejszych formatach. Zaczynając od podstawowych własności programu Any Video Converter - jest to narzędzie zupełnie darmowe. Wszyscy prywatni użytkownicy mogą korzystać z Any Video Converter do woli wykorzystując w pełni jego wszystkie opcje. Brak opłat za użytkowanie Any Video Converter download to jedna z jego wielu zalet. Plik instalacyjny tej aplikacji zajmuje niecałe 14 MB i dostępny jest na większości serwisów internetowych o tematyce software.

Program został napisany na platformę windowsowsą i działa na wersji 2000, Xp oraz Vista. Pocieszające jest to, że aplikacja została już dostosowana do najnowszego Windowsa, ponieważ użytkownicy tego systemu skarżą się na wiele problemów związanych z działaniem nowszych alikacji. Możliwość użytkowania najnowszego Any Video Converter na Viście to wielka zaleta tego narzędzia. Poziom popularności Any Video Converter wydaje się być dość wysoki, ponieważ ilość pobrań aplikacji jest wysoko ponad 100 tysięcy. Świadczyć to może o wysokiej jakości darmowego narzędzia. Any Video Converter to bardzo dobre narzędzie, które pozwala na błyskawiczną konwersję plików video międzi wieloma formatami plików. Nie jest zatem już problemem przerobienie filmów w niepotywanych formatach, które ciężko odtworzyć w komputerze, na formaty łatwo odtwarzające się za pomocą podstawowych programów. Cechą charakterystyczną Any Video Converter jest wysoka jakość plików wyjściowych, które otrzymuje użytkownik.

Najnowszy Any Video Converter bardzo profesjonalnie wspiera także takie formaty jak DivX, Xvid, MOV, RMVB, MPEG, DVD, WMV, AVI, FLV, AVI Video. Są więc tu najpopularniejsze formaty, które spotykamy na co dzień. Jak widać, Any Video Converter daje sobie radę jednak z o wiele szerszym zakresem plików. Warto podkreślić, że Any Video Converter download znajduje szersze zastosowanie niż tylko w przypadku komputer. Narzędzie to możemy z powodzeniem stosować przy konwersji naszych plików video na takie formaty, które obsługiwane są m.in. przez urządzenia mobilne. Teraz już możemy filmy zgrywać na telefony i właśnie w taki sposób oglądać nasze multimedia. Warto zatem wypróbować Any Converter free, który na bardzo przyjemny interfejs i jest ceniony przez wiele osób.

Podobne Konwersja plików

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Any Video Converter 3.4.0

dodał: ~tatus1970 , 23.12.2008

PROGRAM JEST OK DO PSP W FORMACIE MPEG-4 POLECAM

dodał: ~krzysztoftychy , 17.11.2008

CZY MOZNA WŁĄCZYĆ JĘZYK POLSKI W : ANY VIDEO CONWERTE

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie