Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Any Video Converter 3.4.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Any-Video-Converter.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Data modyfikacji: 24.07.2012
Rozmiar: 29 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9407

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Any Video Converter 3.4.0

Any-Video-Converter.com to producent wysokiej jakości oprogramowania dostępnego na rynku software. Ich najnowsza aplikacja - Any Video Converter - to świetne narzędzie dla koneserów domowego kina, którzy swoje wideo mają w najróżniejszych formatach. Zaczynając od podstawowych własności programu Any Video Converter - jest to narzędzie zupełnie darmowe. Wszyscy prywatni użytkownicy mogą korzystać z Any Video Converter do woli wykorzystując w pełni jego wszystkie opcje. Brak opłat za użytkowanie Any Video Converter download to jedna z jego wielu zalet. Plik instalacyjny tej aplikacji zajmuje niecałe 14 MB i dostępny jest na większości serwisów internetowych o tematyce software.

Program został napisany na platformę windowsowsą i działa na wersji 2000, Xp oraz Vista. Pocieszające jest to, że aplikacja została już dostosowana do najnowszego Windowsa, ponieważ użytkownicy tego systemu skarżą się na wiele problemów związanych z działaniem nowszych alikacji. Możliwość użytkowania najnowszego Any Video Converter na Viście to wielka zaleta tego narzędzia. Poziom popularności Any Video Converter wydaje się być dość wysoki, ponieważ ilość pobrań aplikacji jest wysoko ponad 100 tysięcy. Świadczyć to może o wysokiej jakości darmowego narzędzia. Any Video Converter to bardzo dobre narzędzie, które pozwala na błyskawiczną konwersję plików video międzi wieloma formatami plików. Nie jest zatem już problemem przerobienie filmów w niepotywanych formatach, które ciężko odtworzyć w komputerze, na formaty łatwo odtwarzające się za pomocą podstawowych programów. Cechą charakterystyczną Any Video Converter jest wysoka jakość plików wyjściowych, które otrzymuje użytkownik.

Najnowszy Any Video Converter bardzo profesjonalnie wspiera także takie formaty jak DivX, Xvid, MOV, RMVB, MPEG, DVD, WMV, AVI, FLV, AVI Video. Są więc tu najpopularniejsze formaty, które spotykamy na co dzień. Jak widać, Any Video Converter daje sobie radę jednak z o wiele szerszym zakresem plików. Warto podkreślić, że Any Video Converter download znajduje szersze zastosowanie niż tylko w przypadku komputer. Narzędzie to możemy z powodzeniem stosować przy konwersji naszych plików video na takie formaty, które obsługiwane są m.in. przez urządzenia mobilne. Teraz już możemy filmy zgrywać na telefony i właśnie w taki sposób oglądać nasze multimedia. Warto zatem wypróbować Any Converter free, który na bardzo przyjemny interfejs i jest ceniony przez wiele osób.

Podobne Konwersja plików

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Any Video Converter 3.4.0

dodał: ~tatus1970 , 23.12.2008

PROGRAM JEST OK DO PSP W FORMACIE MPEG-4 POLECAM

dodał: ~krzysztoftychy , 17.11.2008

CZY MOZNA WŁĄCZYĆ JĘZYK POLSKI W : ANY VIDEO CONWERTE

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie