Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Any Video Converter 3.3.7

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Any-Video-Converter.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2011
Data modyfikacji: 19.04.2012
Rozmiar: 223MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 824

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Any Video Converter 3.3.7

Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami. Możemy konwertować do wybranego formatu zarówno jeden plik, jak i wiele. Any Video Converter obsługuje następujące formaty wideo: DivX, MOV, RM, RMVB, WMV, AVI, MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, MPEG, VOB, DVD, Flash for Video (FLV), AVI Video, WMV oraz XviD. Co ważne – ten tak funkcjonalny program nie kosztuje ani grosza, a jego download można wykonać z tej właśnie strony.

Jak widać po wymienionych formatach, dzięki Any Video Converter możemy przerabiać pliki do odtwarzania ich na urządzeniach mobilnych, jak na przykład smartfony. Możemy ustawiać tu wszystkie parametry wyjściowe, jednak jeśli ktoś nie zna się na tym, wystarczą ustawienia standardowe. Ponieważ jest to wydanie Any Video Converter pl, nikt ni powinien mieć problemów z obsługą aplikacji. Dla wygody mamy tu podgląd filmu przed konwersją oraz możliwość ściągania klipów z Google Video oraz YouTube. Jeśli więc szukasz dobrego programu do konwersji oraz pobierania filmików z dwóch wymienionych stron, pobierz Any Video Converter – z pewnością nie zawiedziesz się!

Należy ostrzec, że podczas instalacji aplikacji może ona zapytać o pozwolenie na dodanie narzędzia, mającego na celu przyśpieszenie komputera. Odradzamy danie zgody, bowiem jest to niefunkcjonalny, niepotrzebny dodatek. Nie potrzeba go nam ani do działania Any Video Converter, ani też do przyśpieszenia pracy komputera.

Podobne Konwersja plików

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Any Video Converter 3.3.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie