Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Any Audio Converter 3.3.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Any-Video-Converter.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2011
Data modyfikacji: 01.12.2011
Rozmiar: 16,40 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1601

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Any Audio Converter 3.3.1

Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG. Dzięki licznym opcjom, użytkownik może sam zdecydować o jakości konwersji wybierając, np. odpowiedni kodek, ilość kanałów, głośność ścieżki, a także wiele innych opcji lub po prostu zdać się na sam program, który cały proces przeprowadzi automatycznie. Wbrew nazwie, program umożliwia również konwersję popularnych formatów wideo, m.in. AVI, MPEG, WMV, MOV, MP4 czy RMVB, pozwalając użytkownikom na wyodrębnienie z nich ścieżki audio, a następnie jej zapis w formacie MP3. Program oferuje również wsparcie dla popularnych stron udostępniających pliki audio i wideo, i pozwala na bezpośrednie konwertowanie plików z np. YouTube do MP3, AAC, WAV, WMA lub OGG. Dzięki wbudowanym profilom konwersji, użytkownik może od razu wskazać czy potrzebuje plik w jakości standardowej, najlepszej z możliwych, mobilnej, a nawet HD.

Any Audio Converter jest pl, dzięki czemu użytkownicy z naszego kraju mogą w szybki sposób zaznajomić się z licznymi opcjami, jakie oferuje ta aplikacja. Oprócz wspomnianych wyżej, warto jeszcze wymienić, m.in. możliwość automatycznego wyłączenie komputera po skończeniu konwersji, a także pełną obsługę dla formatów Windows Media. Download Any Audio Converter jest zupełnie bezpieczny, gdyż program nie zawiera żadnego malware, dlatego jeśli szukasz dobrego i darmowego konwertera plików audio to dobrze trafiłeś.

Podobne Konwersja plików

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Any Audio Converter 3.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie