Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AML Fast Audio Converter 2.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: AML Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 829

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AML Fast Audio Converter 2.1

AML Fast Audio Converter to program umożliwiający konwertowanie różnorodnych formatów audio: WAV, MP3, OGG, WMA na WAV, MP3, OGG, APE, WMA.


Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy utworzyć listę plików do konwersji  (mogą na niej znajdować się pliki różnych typów), po czym wybrać żądaną zakładkę: WAV, MP3, OGG, APE, WMA (każda z zakładek zawiera osobne opcje konwersji dla wybranego formatu) i nacisnąć „change".

Uwaga!
W wersji Trial program umożliwia konwertowanie jedynie do formatu WAV.

Podobne Konwersja plików

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AML Fast Audio Converter 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie