Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AML Fast Audio Converter 2.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: AML Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 831

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AML Fast Audio Converter 2.1

AML Fast Audio Converter to program umożliwiający konwertowanie różnorodnych formatów audio: WAV, MP3, OGG, WMA na WAV, MP3, OGG, APE, WMA.


Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy utworzyć listę plików do konwersji  (mogą na niej znajdować się pliki różnych typów), po czym wybrać żądaną zakładkę: WAV, MP3, OGG, APE, WMA (każda z zakładek zawiera osobne opcje konwersji dla wybranego formatu) i nacisnąć „change".

Uwaga!
W wersji Trial program umożliwia konwertowanie jedynie do formatu WAV.

Podobne Konwersja plików

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AML Fast Audio Converter 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie