Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allok Video to FLV Converter 4.8.0310

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Allok Soft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 6457

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Allok Video to FLV Converter 4.8.0310

Allok Video to FLV Converter to sprawdzona aplikacja służąca do konwersji plików video na format FLASH (SWF, FLV). Program posiada przyjazny interfejs i jest bardzo prosty w obsłudze.

Radzi sobie z konwersją na FLASH wszystkich najpopularniejszych formatów plików: AVI, Xvid, DivX, MPEG, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, M2V, M1V, VCD, SVCD, VOB Movie, WMV, ASF, ASX, MOV, QT, M4V, MP4, RM, RMVB, 3GP, 3GP2, 3G2, MJPEG, MJPG, MKV, OGM, FLV Flash Video, H263 format, H264 format na FLV format SWF format Macromedia Flash Video.

Podobne Konwersja plików

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Allok Video to FLV Converter 4.8.0310Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie