Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allok Video to FLV Converter 4.8.0310

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Allok Soft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 6460

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Allok Video to FLV Converter 4.8.0310

Allok Video to FLV Converter to sprawdzona aplikacja służąca do konwersji plików video na format FLASH (SWF, FLV). Program posiada przyjazny interfejs i jest bardzo prosty w obsłudze.

Radzi sobie z konwersją na FLASH wszystkich najpopularniejszych formatów plików: AVI, Xvid, DivX, MPEG, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, M2V, M1V, VCD, SVCD, VOB Movie, WMV, ASF, ASX, MOV, QT, M4V, MP4, RM, RMVB, 3GP, 3GP2, 3G2, MJPEG, MJPG, MKV, OGM, FLV Flash Video, H263 format, H264 format na FLV format SWF format Macromedia Flash Video.

Podobne Konwersja plików

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Allok Video to FLV Converter 4.8.0310Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie