Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter to PSP

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALL Player.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1532

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLConverter to PSP

ALLConverter to PSP 1.3 to aplikacja przeznaczona dla każdego posiadacza tej przenośnej konsoli. Można dzięki niej w łatwy i szybki sposób przekonwertować dowolny klip wideo tak, aby można było go odtworzyć na PSP. Dzięki optymalizacji procesu odbywa się on niemal błyskawicznie, a wśród obsługiwanych formatów są takie jak np. DivX, Xvid, MKV, FLV. Dodatkowo można do filmów dodawać napisy – dostępny za darmo ALLConverter to PSP 1.3 obsługuje między innymi TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2.

Co ważne i wygodne – mamy tu ustawienia prekonfigurowane, czyli wszystko domyślnie nastawione jest tak, aby konwertowane pliki cechowała jak najlepsza rozdzielczość, bitrate i inne ustawienia. Aplikacja dopasowuje filmiki dokładnie pod konsolkę. Download ALLConverter to PSP 1.3 trwa chwilę, a można dzięki niemu przenosić na PSP ulubione filmy, teledyski czy wszelkie klipy wideo. Z pewnością nikt nie będzie mieć problemów z obsługą aplikacji – tym bardziej, że ALLConverter to PSP 1.3 jest po polsku.

Dodatkowo, jeśli użytkownik ma zainstalowany program ALL Player (jest on do pobrania za darmo na naszych stronach), może edytować czcionki napisów, zmieniając ich wielkość, kolor czy też rodzaj. Poza tą aplikacją dostępne są - od tego samego producenta - aplikacje konwertujące filmiki w zgodności z 3GP oraz iPhone i iPod. Są one również darmowe i można znaleźć je na osobnych stronach naszego portalu – oczywiście ich pobranie nie kosztuje ani grosza.

Podobne Konwersja plików

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Any Video Converter

  Najnowsza wersja programu Any Video Converter - jednego z najlepszych darmowych programów używanych do konwersji plików video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter to PSPAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie