Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter to PSP

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALL Player.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLConverter to PSP

ALLConverter to PSP 1.3 to aplikacja przeznaczona dla każdego posiadacza tej przenośnej konsoli. Można dzięki niej w łatwy i szybki sposób przekonwertować dowolny klip wideo tak, aby można było go odtworzyć na PSP. Dzięki optymalizacji procesu odbywa się on niemal błyskawicznie, a wśród obsługiwanych formatów są takie jak np. DivX, Xvid, MKV, FLV. Dodatkowo można do filmów dodawać napisy – dostępny za darmo ALLConverter to PSP 1.3 obsługuje między innymi TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2.

Co ważne i wygodne – mamy tu ustawienia prekonfigurowane, czyli wszystko domyślnie nastawione jest tak, aby konwertowane pliki cechowała jak najlepsza rozdzielczość, bitrate i inne ustawienia. Aplikacja dopasowuje filmiki dokładnie pod konsolkę. Download ALLConverter to PSP 1.3 trwa chwilę, a można dzięki niemu przenosić na PSP ulubione filmy, teledyski czy wszelkie klipy wideo. Z pewnością nikt nie będzie mieć problemów z obsługą aplikacji – tym bardziej, że ALLConverter to PSP 1.3 jest po polsku.

Dodatkowo, jeśli użytkownik ma zainstalowany program ALL Player (jest on do pobrania za darmo na naszych stronach), może edytować czcionki napisów, zmieniając ich wielkość, kolor czy też rodzaj. Poza tą aplikacją dostępne są - od tego samego producenta - aplikacje konwertujące filmiki w zgodności z 3GP oraz iPhone i iPod. Są one również darmowe i można znaleźć je na osobnych stronach naszego portalu – oczywiście ich pobranie nie kosztuje ani grosza.

Podobne Konwersja plików

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter to PSPAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie