Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter To iPhone

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALL Player.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 176

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLConverter To iPhone

ALLConverter To iPhone 1.4 to – jak sama nazwa wskazuje – aplikacja przeznaczona do konwersji klipów wideo na format używany przez iPhone z Windowsem. Pasować będą także pod używające Windowsów iPod i iPhone. Dla wygody użytkownika program wyposażono w prekonfigurowane profile dla wymienionych urządzeń, przez co jego akcja ogranicza się do prostego wybrania pliku do konwersji i ewentualnie pliku z napisami, a potem jedno klikniecie i gotowe. Aplikacja obsługuje DivX, Xvid, MKV, FLV i inne formaty, zaś co do tekstów – mamy tu wszystkie popularne, jak TXT, SUB, SRT i inne.

Download ALLConverter To iPhone 1.4 jest całkowicie darmowy. Trzeba zauważyć, że proces konwersji został tak zoptymalizowany, aby zajmował jak najmniej czasu. Dzięki temu proces odbywa się błyskawicznie. Aplikacja ta została stworzona przez twórców odtwarzacza ALL Player. Jeśli użytkownik ma go na swoim komputerze, może w ustawieniach wykonać odpowiedni format napisów, ustalić kolor i rodzaj czcionki. Wszystkie te ustawienia będą zaimportowane do ALL Conventer.

Darmowy ALLConverter To iPhone 1.4 pozwoli na przeniesienie na ekran iPoda czy iPhone wszystkich ciekawych i ulubionych filmików – dzięki temu nie musimy się z nimi rozstawać. Jedyne, co nas ogranicza, to ilość pamięci w telefonie. Poza tym dostępne są od tego samego producenta aplikacje konwertujące filmiki w zgodności z 3GP oraz PSP. Są one również darmowe i można znaleźć je na osobnych stronach naszego portalu – oczywiście także ich pobranie nie kosztuje ani grosza.

Podobne Konwersja plików

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter To iPhoneAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie