Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter to 3GP/GSM 1.2

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALL Player
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 699

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis ALLConverter to 3GP/GSM 1.2

ALLConverter to 3GP/GSM 1.2 to darmowy konwenter przygotowany przez twórców popularnej aplikacji do odtwarzania filmów wideo ALL Player. Jak sama nazwa wskazuje, możemy tu dokonywać konwersji plików do formatów 3GP używanych we wszystkich popularnych telefonach komórkowych. Po konwersji możemy edytować filmik, dodając napisy (pliki tekstowe srt, smi, mpl2, txt, sub i inne), które zostaną przystosowane do nowego formatu obrazu.

Download ALLConverter to 3GP/GSM 1.2 umożliwi szybką i łatwą konwersję filmików w popularnych formatach wideo oraz ściągniętych z popularnych portali, np. YouTube. Konwenter potrafi także przygotować skórki dedykowane pod każdy telefon – co pozwoli nie tylko na łatwiejszą konwersję, ale też na dostęp do zaawansowanych funkcji.

Dodatkowo można też pobrać ekstra ustawienia programu, pozwalające zmieniać rozmiar czcionki oraz jej kolor. Aby po konwersji nie trzeba było szukać filmiku, skonwertowany plik znajdzie się w tym samym folderze, co wyjściowy. Z pewnością też wiele osób zainteresuje fakt, że można używać aplikacji zarówno w celach komercyjnych, jak i domowych.

Darmowy ALLConverter to 3GP/GSM 1.2 pozwoli na przeniesienie na ekran komórki wszystkich ciekawych i ulubionych filmików – dzięki temu nie musimy się z nimi rozstawać. Jedyne, co nas ogranicza, to ilość pamięci w telefonie. Poza tym dostępne są od tego samego producenta aplikacje kownertujące filmiki w zgodności z PSP oraz iPhone. Są one również darmowe i można znaleźć je na osobnych stronach naszego portalu.

Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).

 • Freemake Audio Converter

  Darmowe i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przerabiania plików audio pomiędzy najpopularniejszymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter to 3GP/GSM 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie