Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter to 3GP/GSM 1.2

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALL Player
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 700

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis ALLConverter to 3GP/GSM 1.2

ALLConverter to 3GP/GSM 1.2 to darmowy konwenter przygotowany przez twórców popularnej aplikacji do odtwarzania filmów wideo ALL Player. Jak sama nazwa wskazuje, możemy tu dokonywać konwersji plików do formatów 3GP używanych we wszystkich popularnych telefonach komórkowych. Po konwersji możemy edytować filmik, dodając napisy (pliki tekstowe srt, smi, mpl2, txt, sub i inne), które zostaną przystosowane do nowego formatu obrazu.

Download ALLConverter to 3GP/GSM 1.2 umożliwi szybką i łatwą konwersję filmików w popularnych formatach wideo oraz ściągniętych z popularnych portali, np. YouTube. Konwenter potrafi także przygotować skórki dedykowane pod każdy telefon – co pozwoli nie tylko na łatwiejszą konwersję, ale też na dostęp do zaawansowanych funkcji.

Dodatkowo można też pobrać ekstra ustawienia programu, pozwalające zmieniać rozmiar czcionki oraz jej kolor. Aby po konwersji nie trzeba było szukać filmiku, skonwertowany plik znajdzie się w tym samym folderze, co wyjściowy. Z pewnością też wiele osób zainteresuje fakt, że można używać aplikacji zarówno w celach komercyjnych, jak i domowych.

Darmowy ALLConverter to 3GP/GSM 1.2 pozwoli na przeniesienie na ekran komórki wszystkich ciekawych i ulubionych filmików – dzięki temu nie musimy się z nimi rozstawać. Jedyne, co nas ogranicza, to ilość pamięci w telefonie. Poza tym dostępne są od tego samego producenta aplikacje kownertujące filmiki w zgodności z PSP oraz iPhone. Są one również darmowe i można znaleźć je na osobnych stronach naszego portalu.

Podobne Konwersja plików

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter to 3GP/GSM 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie