Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter PRO

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALLPlayer.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2010
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1294

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLConverter PRO

ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP,  nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe. Dzięki niej można dokonać konwersji filmu z komputera do formatu obsługiwane przez któreś z wymienionych urządzeń. Mamy tu szerokie wsparcie dla formatów – od najbardziej popularnych po płyty DVD. Użytkownik nie musi wcale być zaawansowanym znawcą tematu – program praktycznie wykonuje wszystko za niego. Tak więc parametry będę ustawione automatycznie, w dodatku w ten sposób, aby jakość konwersji była optymalna. To dobre rozwiązanie dla każdego, komu nie chce się ustawić wszystkiego ręcznie. Oczywiście można i tak – program oferuje dowolność w określaniu własnych parametrów.

Download ALLConverter Pro nie kosztuje ani grosza. Jedynym minusem tego jest fakt, ze na pozostaje znak wodny producenta, ale nie jest to rzecz, która mogłaby jakoś szczególnie przeszkadzać. Jednym z ciekawych rozwiązań programu, o jakich warto wspomnieć, jest możliwość zgrywania ścieżek dźwiękowych z płyt DVD do formatu mp3. Po dokonaniu konwersji możemy także dodawać napisy do filmików. Aplikacja pozwala także na pewne czynności edycyjne – jak na przykład łączenie plików bądź też ich przycinanie. Czego można chcieć wiecej od tego typu programu?

Dostpęny za darmo ALLConverter Pro jest do pobrania z tej właśnie strony. Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby przekształcić dowolne nagranie do formatu obsługiwanego przez urządzenia przenośne. Dzięki temu możemy zabrać ze sobą w podróż film, teledyski, czy też inne klipy wideo – a to wszystko bez konieczności płacenia choćby grosza!

Podobne Konwersja plików

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter PROAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie