Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLConverter PRO

Kategoria: Konwersja plików
Producent: ALLPlayer.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2010
Rozmiar: 5.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1287

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLConverter PRO

ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP,  nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe. Dzięki niej można dokonać konwersji filmu z komputera do formatu obsługiwane przez któreś z wymienionych urządzeń. Mamy tu szerokie wsparcie dla formatów – od najbardziej popularnych po płyty DVD. Użytkownik nie musi wcale być zaawansowanym znawcą tematu – program praktycznie wykonuje wszystko za niego. Tak więc parametry będę ustawione automatycznie, w dodatku w ten sposób, aby jakość konwersji była optymalna. To dobre rozwiązanie dla każdego, komu nie chce się ustawić wszystkiego ręcznie. Oczywiście można i tak – program oferuje dowolność w określaniu własnych parametrów.

Download ALLConverter Pro nie kosztuje ani grosza. Jedynym minusem tego jest fakt, ze na pozostaje znak wodny producenta, ale nie jest to rzecz, która mogłaby jakoś szczególnie przeszkadzać. Jednym z ciekawych rozwiązań programu, o jakich warto wspomnieć, jest możliwość zgrywania ścieżek dźwiękowych z płyt DVD do formatu mp3. Po dokonaniu konwersji możemy także dodawać napisy do filmików. Aplikacja pozwala także na pewne czynności edycyjne – jak na przykład łączenie plików bądź też ich przycinanie. Czego można chcieć wiecej od tego typu programu?

Dostpęny za darmo ALLConverter Pro jest do pobrania z tej właśnie strony. Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby przekształcić dowolne nagranie do formatu obsługiwanego przez urządzenia przenośne. Dzięki temu możemy zabrać ze sobą w podróż film, teledyski, czy też inne klipy wideo – a to wszystko bez konieczności płacenia choćby grosza!

Podobne Konwersja plików

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLConverter PROAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie