Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AKRAM Audio Converter 5.0.62

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Akram Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 23.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 3433

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AKRAM Audio Converter 5.0.62

AKRAM Audio Converter umożliwia konwertowanie plików audio RAM, RMVB, RA, RM, RMJ do WAV, MP3, OGG, WMA.


Możliwości programu:
 • Konwersja RAM, RMVB, RA, RM, RMJ do WAV, MP3, OGG, WMA.
 • Konwersja WAV, MP3, OGG, WMA do Real Audio files (RM).
 • Konwersja WAV, MP3, MP2, MP1, MPEG, MP4, AAC, OGG, AVI, MPC, MOV, QT, WMA, AMR, 3GP do WAV, MP3, MP2, ACM, AC3, MP4, AAC, VOX, AMR.
 • Rippowanie audio CD do WAV, MP3, WMA, OGG.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na uruchomienie programu 10 razy.


Podobne Konwersja plików

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AKRAM Audio Converter 5.0.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie