Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced X Video Converter 5.0.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: AoAMedia.Com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 9.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1483

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Advanced X Video Converter 5.0.1

Advanced X Video Converter to funkcjonalna aplikacja umożliwiająca konwertowanie, scalanie oraz podstawową obróbkę video.


Program obsługuje liczne, popularne formaty video: DivX, XviD, MPEG (MPEG-1, MPEG-2), MOV (QuickTime), WMV/ASF, itd. Aby skonwertować plik należy wybrać rodzaj konwersji, kodek audio oraz video.

Advanced X Video Converter pozwala między innymi na łączenie wybranych plików video w jedno nagranie czy na wykonanie intro ze zdjęć pobranych przez program z klatek filmu.

Uwaga!
Aby konwertować pliki w formacie MOV niezbędny jest QuickTime Player.
Wersja testowa pozwala na 25 dni bezpłatnego używania aplikacji.


Podobne Konwersja plików

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced X Video Converter 5.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie