Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acala 3GP Movies Free 2.9.8

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Acala Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 29789

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Acala 3GP Movies Free 2.9.8

Acala 3GP Movies Free to zaawansowana aplikacja służąca do konwertowania najpopularniejszych formatów video (avi, divx, xvid, mpeg, vob) do 3GP.

Format 3GP jest najczęściej używany w telefonach komórkowych. Program pozwala zgrać ulubione nagrania video z avi do własnej komórki.

Obsługa programu jest bardzo prosta: wybieramy plik, ustalamy rozdzielczość i jakość video, następnie naciskamy start. Film w formacie 3GP zostaje domyślnie zapisany na dysku C w folderze Acala3gpMovies lub w zdefiniowanej przez użytkownika ścieżce zapisu.

Program obsługuje formaty: DIVX, XVID, AVI, MPG, MPEG, VOB, VCD, SVCD.

Podobne Konwersja plików

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acala 3GP Movies Free 2.9.8

dodał: ~bungo21D , 22.06.2010

czeeemu nie jest teki zły:D

dodał: SweetDavidek , 20.02.2010

jak to sciagnac???? Gdzie jest LINK?????????!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: muha , 02.01.2010

jak to sciagnąć ???????????????????????

dodał: ~piotr , 13.04.2009

Bez sensu. Szukałem programu który zrobi mi dobrą kompresję na format 3gp, ale od początku filmiku aż do końca a nie obcina 50 % filmiku \n

dodał: ~ssij , 01.02.2009

Bez sensu. Szukałem programu który zrobi mi dobrą kompresję na format 3gp, ale od początku filmiku aż do końca a nie obcina 50 % filmiku

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie