Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acala 3GP Movies Free 2.9.8

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Acala Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 29792

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Acala 3GP Movies Free 2.9.8

Acala 3GP Movies Free to zaawansowana aplikacja służąca do konwertowania najpopularniejszych formatów video (avi, divx, xvid, mpeg, vob) do 3GP.

Format 3GP jest najczęściej używany w telefonach komórkowych. Program pozwala zgrać ulubione nagrania video z avi do własnej komórki.

Obsługa programu jest bardzo prosta: wybieramy plik, ustalamy rozdzielczość i jakość video, następnie naciskamy start. Film w formacie 3GP zostaje domyślnie zapisany na dysku C w folderze Acala3gpMovies lub w zdefiniowanej przez użytkownika ścieżce zapisu.

Program obsługuje formaty: DIVX, XVID, AVI, MPG, MPEG, VOB, VCD, SVCD.

Podobne Konwersja plików

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • FormatFactory

  Bardzo funkcjonalne i w pełni darmowe narzędzie, którego głównym zadaniem jest konwertowanie plików audio i wideo pomiędzy praktycznie wszystkimi, najpopularniejszymi formatami.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acala 3GP Movies Free 2.9.8

dodał: ~bungo21D , 22.06.2010

czeeemu nie jest teki zły:D

dodał: SweetDavidek , 20.02.2010

jak to sciagnac???? Gdzie jest LINK?????????!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: muha , 02.01.2010

jak to sciagnąć ???????????????????????

dodał: ~piotr , 13.04.2009

Bez sensu. Szukałem programu który zrobi mi dobrą kompresję na format 3gp, ale od początku filmiku aż do końca a nie obcina 50 % filmiku \n

dodał: ~ssij , 01.02.2009

Bez sensu. Szukałem programu który zrobi mi dobrą kompresję na format 3gp, ale od początku filmiku aż do końca a nie obcina 50 % filmiku

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie