Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movavi Video Converter 16.2.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: MOVAVI Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.08.2016
Rozmiar: 48,50 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 19

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Movavi Video Converter 16.2.0

Movavi Video Converter to łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu narzędzie, którego główną rolą jest konwersja plików multimedialnych oraz podstawowa obróbka obrazów. Co prawda program nie oferuje zaawansowanych funkcji, ale z pewnością zda egzamin przy prostych zadaniach domowych. 

Za pomocą Movavi Video Converter możemy między innymi zmieniać rozmiar obrazu, kadrować lub nakładać znaki wodne w postaci grafiki bądź tekstu, co z pewnością przyda się początkującym miłośnikom tworzenia filmów. Na uwagę zasługuje między innymi wsparcie dla ponad 170 najpopularniejszych formatów (lista wybranych poniżej), dzięki czemu bez problemu możemy przerabiać pliki audio oraz wideo np. na potrzeby kompatybilności z konkretnymi urządzeniami tj. smartfonami, tabletami, konsolami itp. 

Za pomocą programu możemy szybko i sprawnie zgrać film z niezabezpieczonej płyty DVD, by chronić swoje oryginalne i cenne zbiory przed przypadkowym zniszczeniem lub zadrapaniem. Cały proces konwersji plików może być przeprowadzany w jednym z dwóch trybów. W pierwszym z nich, przeznaczonym dla początkujących użytkowników możemy przeprowadzać konwersję plików do formatów zgodnych z konkretnymi urządzeniami tj. sprzętami marki Apple tj. iPod, iPhone, iPad i Apple TV, oraz telefonami komórkowymi Nokia, Samsung, HTC, Blackberry, Motorola, Sony Ericsson oraz innych, które pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android lub Windows. Oprócz tego mogą to być przenośne odtwarzacze multimedialne Creative Zen, Cowon, iriver, a także popularne konsole do gier Sony PSP, Play Station 3, Xbox 360 itd. 

Drugi tryb przeznaczono dla zaawansowanych użytkowników, którzy samodzielnie mogą wybrać docelowy format pliku. Wszystkie materiały możemy umieścić na liście zadań, zaś program Movavi Video Converter samodzielnie podejmie akcje po zatwierdzeniu wszystkich zmian. Nie zabrakło również wspomnianych opcji edycyjnych, tj. możliwości zmiany rozmiaru obrazu, jego kadru, kąta pochylenia, zmiany jasności, nasycenia i kontrastu barw itp. Użytkownik może również skorzystać z zestawu gotowych filtrów przeznaczonych do poprawy i zmiany charakterystyki obrazu. Co ciekawe, wszystkie zmiany możemy obserwować w czasie rzeczywistym, w każdym momencie cofać lub przywracać, dzięki czemu nie popełnimy nieodwracalnego błędu.

Movavi Video Converter oferuje także podstawowe ustawienia strumienia wideo - format wideo, szerokość i wysokość obrazu, metoda i jakość zmiany rozmiaru oraz liczbę wyświetlanych klatek na sekundę. Nie zabrakło również ustawień dotyczących strumienia audio - format, częstotliwość próbkowania oraz tryb kanałów. Jedną z największych zalet jest również prędkość konwersji, odczuwalna przede wszystkim na systemach z procesorami wielordzeniowymi.

Wersja testowa opisywanego program pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji przez 30 dni od momentu instalacji. Ponadto w konwertowanych materiałach wideo pojawia się znak wodny, który na szczęście jest widoczny zaledwie przez kilka sekund od rozpoczęcia odtwarzania.

Lista obsługiwanych przez program Movavi Video Converter formatów:
Wejściowe/wyjściowe formaty audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC, Monkey's Audio;
Wejściowe formaty wideo: AVI, DV AVI, MPEG 1,2, MP4, WMV, ASF, 3GP, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, VOB, IFO, MOD, DAT, M2T, MTS, MKV, VRO, FLV;
Wyjściowe formaty wideo: AVI, MPEG 1,2, MP4, WMV, 3GP, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, RM, RMVB, FLV, M2T;
Wejściowe/wyjściowe formaty obrazów: JPEG, PNG, BMP, GIF;

Podobne Konwersja plików

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Auto Gordian

  Auto Gordian Knot 2.45 to oprogramowanie pozwalające na konwersję filmów w formacie DVD do MPEG-4. Prosta obsługa pozwala na szybką i łatwą pracę w programie.

 • Any Video Converter

  Any Video Converter 3.3 to znana i bardzo pozytywnie oceniana przez użytkowników aplikacja, służąca do wydajnej i szybkiej konwersji plików wideo pomiędzy różnymi formatami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movavi Video Converter 16.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie