Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freemake Audio Converter 1.1.8.3

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Ellora Assets Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.08.2016
Rozmiar: 17,83 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 29

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Freemake Audio Converter 1.1.8.3

Freemake Audio Converter to darmowe i bardzo zaawansowane narzędzie, za pomocą którego zrealizujemy zamianę plików audio pomiędzy wieloma dostępnymi formatami. Program jest w stanie opracować pliki kompatybilne z wieloma przenośnymi odtwarzaczami plików oraz urządzeniami mobilnymi tj. tabletami, smartfonami lub starszymi telefonami.

Mimo imponującej ilości funkcji, program Freemake Audio Converter, podobnie jak inne produkcje z tej serii, jest prosty i bezproblemowy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie ze swobodną konwersją plików pomiędzy wieloma formatami. Zaletą jest również intuicyjny i przejrzysty interfejs. Warto zauważyć, że po zakończeniu konwersji, muzyka zachowuje swoją jakość i może być odtwarzana na wielu odtwarzaczach, w zależności od końcowego formatu. 

Przykładowo może to być odtwarzacz iPod, telefon iPhone bądź tablet iPad, jak również odtwarzacz Zune, iRiver, Archos, GoGear i wiele innych dostępnych na rynku, i bardzo popularnych urządzeń. Użytkownik podczas konwersji może wybrać takie opcje, jak liczbę kanałów lub jakość próbkowania docelowego pliku muzycznego, dzięki czemu końcowa jakość może być dostosowana do wymagań użytkownika bądź charakterystyki urządzenia. Co istotne, własne ustawienia możemy zapisać i dowolnie wykorzystywać w przyszłości, co pozwala oszczędzić czas i uniknąć ponownych eksperymentów z jakością dźwięku. 

Wśród ciekawych dodatków warto wspomnieć o możliwości łączenia wielu plików w jeden, dzięki czemu bez przeszkód stworzymy trwającą np. 2 godziny składankę ulubionych piosenek w jednym, dużym pliku. Możemy także przysyłać utworzone pliki MP3 bądź AAC bezpośrednio do iTunes, jak również przechwytywać ścieżkę dźwiękową z filmów DVD oraz innych z plików zapisanych w formacie H.264, AVI, MPEG, MP4, MKV, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT i FLV. 

Producent programu Freemake Audio Converter obiecuje również, że już wkrótce pojawi się możliwość rippowania oraz nagrywania płyt Audio-CD i MP3. Należy również pamiętać, że do poprawnego działania programu wymagana jest instalacja bibliotek .NET Framework w wersji 4 lub nowszej. 

Obsługiwane przez Freemake Audio Converter formaty: 

Audio: mp3, aac, ogg, wma, wav, flac, m4a, amr, au, aif, aiff, aifc, ac3, adts, alaw, apc, ape, caf, dts, gsd, dsm, mka, mlp, mmf, m4r, mp1, mp2, mpeg3, mpc, mp+, m2a, nut, oma, qcp, ra, rmj, shn, tta, voc, w64, wv, xa.

Wideo: avi, mp4, wmv, mkv, dvd, mpg, 3gp, flv, swf, tod, mts, mov, m4v, rm, qt, ts, amv, avs, bik, bnk, cavs, cdg, dpg, dv1394, dxa, ea, ffm, film, film_cpk, flc, flh, fli, flm, flt, flx, gxf, h261, h263, h264, mj2, mjpg, mkm, mtv, mxf, nc, nut, nuv, ogm, ogv, pva, r3d, rms, rmx, rpl, rtsp, sdp, smk, thp, vc1, vfw, vro

Podobne Konwersja plików

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • AVS Image Converter

  AVS Image Converter to aplikacja pomocna w konwersji plików graficznych. Program umożliwia precyzyjne określenie parametrów obrazu jaki chcemy uzyskać. Dzięki temu mamy możliwość wyboru formatu do jakiego ma odbyć się konwersja a także wymiarów pliku.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Freemake Audio Converter 1.1.8.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie