Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FormatFactory 3.9.0.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: FormatFactory
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2016
Rozmiar: 43,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FormatFactory 3.9.0.1

FormatFactory to funkcjonalny i w pełni darmowy program do konwertowania wszystkich plików audio i wideo pomiędzy formatami. Ze względu na obsługę wielu różnych formatów plików narzędzie przypadnie do gustu przede wszystkim tym użytkownikom, którzy w swojej kolekcji mają ogromne ilości plików multimedialnych w różnej postaci np. płyty muzyczne, ulubione seriale, filmy itp. 

Program FormatFactory, podobnie jak inne tego typu darmowe propozycje, korzysta ze sprawdzonych i dobrych jakościowo kodeków audio i wideo. Ponadto autorzy zastosowali moduły, które odpowiadają za transkodowanie pomiędzy wieloma popularnymi formatami plików audio oraz video z możliwością wyboru dodatkowych opcji takich jak jakość końcowego pliku itp. 

FormatFactory poradzi sobie z wieloma formatami, a do najpopularniejszych należą między innymi formaty wideo MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF itd. Jeśli chodzi o formaty audio, program poradzi sobie z plikami MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV itd. Co ciekawe, za pomocą aplikacji możemy również szybko i sprawnie konwertować pliki graficzne do formatów JPG, BMP, PNG, TIF, ICO itp. np. na potrzeby urządzeń mobilnych, publikacji w sieci etc. 

Godną uwagi jest funkcja naprawiania uszkodzonych materiałów audio i wideo, co może być przydatne w przypadku błędnego zgrania materiału ze starej płyty itp. Ciekawostką jest także opcja konwersji video do rozdzielczości obsługiwanych przez urządzenia przenośne w tym iPhone, iPod, PSP, BlackBery itp. To świetne rozwiązanie dla posiadaczy wielu urządzeń mobilnych tj. smartfony czy tablety.

Podczas instalacji należy uważać na proponowane dodatki takie jak paski narzędziowe Ask Toolbar itp. Odradzamy instalowania tego typu gadżetów, gdyż mogą one spowolnić działanie niektórych programów lub systemu. Ich instalacja nie jest wymagana do poprawnego działania programu.

Podobne Konwersja plików

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FormatFactory 3.9.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie