Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FormatFactory 3.9.0.1

Kategoria: Konwersja plików
Producent: FormatFactory
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2016
Rozmiar: 43,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FormatFactory 3.9.0.1

FormatFactory to funkcjonalny i w pełni darmowy program do konwertowania wszystkich plików audio i wideo pomiędzy formatami. Ze względu na obsługę wielu różnych formatów plików narzędzie przypadnie do gustu przede wszystkim tym użytkownikom, którzy w swojej kolekcji mają ogromne ilości plików multimedialnych w różnej postaci np. płyty muzyczne, ulubione seriale, filmy itp. 

Program FormatFactory, podobnie jak inne tego typu darmowe propozycje, korzysta ze sprawdzonych i dobrych jakościowo kodeków audio i wideo. Ponadto autorzy zastosowali moduły, które odpowiadają za transkodowanie pomiędzy wieloma popularnymi formatami plików audio oraz video z możliwością wyboru dodatkowych opcji takich jak jakość końcowego pliku itp. 

FormatFactory poradzi sobie z wieloma formatami, a do najpopularniejszych należą między innymi formaty wideo MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF itd. Jeśli chodzi o formaty audio, program poradzi sobie z plikami MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV itd. Co ciekawe, za pomocą aplikacji możemy również szybko i sprawnie konwertować pliki graficzne do formatów JPG, BMP, PNG, TIF, ICO itp. np. na potrzeby urządzeń mobilnych, publikacji w sieci etc. 

Godną uwagi jest funkcja naprawiania uszkodzonych materiałów audio i wideo, co może być przydatne w przypadku błędnego zgrania materiału ze starej płyty itp. Ciekawostką jest także opcja konwersji video do rozdzielczości obsługiwanych przez urządzenia przenośne w tym iPhone, iPod, PSP, BlackBery itp. To świetne rozwiązanie dla posiadaczy wielu urządzeń mobilnych tj. smartfony czy tablety.

Podczas instalacji należy uważać na proponowane dodatki takie jak paski narzędziowe Ask Toolbar itp. Odradzamy instalowania tego typu gadżetów, gdyż mogą one spowolnić działanie niektórych programów lub systemu. Ich instalacja nie jest wymagana do poprawnego działania programu.

Podobne Konwersja plików

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • AoA DVD Creator

  AoA DVD Creator to prosty program służący do konwertowania plików video do formatu DVD - tak, aby można było je odtwarzać w stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FormatFactory 3.9.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie