Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CDex 1.70 Beta 4

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Albert L Faber
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 30.12.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 14394

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis CDex 1.70 Beta 4

Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD. Pliki przetworzone przez program można zapisać na dysku w formacie WAV i utworzyć z tak otrzymanych plików kompilację na nowej płycie CD-audio lub przekształcić pliki w skompresowane pliki typu MP3, OGG, VGF, APE i inne. CDex działa po polsku i czterdziestu innych językach. Ściągnij CDex za darmo już teraz.

CDex może służyć do przekształcania rożnych typów plików. Dzięki CDex skonwertujesz pliki MP3 do formatu WAV aby nagrać płytę audio, którą można odtwarzać w odtwarzaczach CD. Zanim przystąpisz do rippowania płyty audio możesz wypełnić informacje o utworach – tagi ID3V1 i ID3V2. Jednak w większości przypadków nie jest to konieczne gdyż CDex oferuje free download i eksport informacji o albumie z i do bazy CDDB. Po zakończonym procesie program informuje czy konwersja zakończyła się sukcesem a w przypadku wystąpienia błędów udostępnia szczegółowy raport.  Przetestuj CDex za free.

Dostępne w CDex 1.7 encodery to: Lame, MP2, Ogg Vorbis, Fraunhofer, NTT VQF, FAAC i Windows WMA8. CDex obsługuje playlisty w formatach PLS i M3U. Wygodnym rozwiązaniem jest wbudowany odtwarzacz audio. CDex 1.70 pozwala dostosować rożne parametry plików docelowych do wymagań użytkownika oraz zredukować zakłócenia. CDex obsługuje wiele napędów CD od rożnych producentów. Najnowszy CDex posiada przyjazny interfejs, który pozwoli błyskawicznie wdrożyć się w obsługę programu.

Przypominamy, że CDex Beta jest przede wszystkim wersją ewaluacyjną oprogramowania. Zespół autorów nie gwarantuje jego bezawaryjnego działania. Każdy, kto decyduje się na używanie oprogramowania w wersji beta jest zachęcany do aktywnego uczestniczenia w zdobywaniu informacji o ewentualnych błędach, które zostaną wyeliminowane w wersji stabilnej. Jeśli zauważysz błąd w CDex, podziel się uwagami z autorami. Jeśli używasz poprzednich wersji beta CDex 1.7, pobierz i zaktualizuj swoje wydanie do wersji 4, gdyż posiada ona wiele poprawek, w tym Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package ATL Security Update zapobiegający błędom przy instalacji. Nowy CDex do pobrania po kliknięciu w zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Cdex rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL. Oznacza to, że CDex, podobnie jak freeware, dostępny jest całkowicie za darmo. Dodatkowo ze strony oficjalnej projektu można pobrać kod źródłowy programu (cdexos.sourceforge.net). CDex nie jest trial – nie ma ograniczeń, ani nie są pobierane za jego używanie opłaty. Nie mniej jednak, zespół autorów zachęca do pieniężnego wspierania projektu. Dzięki twojej pomocy CDex będzie oferował download całkowicie za darmo i nadal będzie rozwijany.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi jest kompatybilny CDex to Windows Vista, Windows NT, Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98, Windows 95. CDex działa na Windows 7. Dostępny jest CDex z menu pl. Aby używać polską wersję językową w CDex osobne spolszczenie nie jest wymagane. CDex na Linux nie jest dostępny.

Pobierz najnowszy CDex 1,7 Beta za darmo lub wybierz wersję stabilną z działu Multimedia / Konwersja plików.

Podobne Konwersja plików

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CDex 1.70 Beta 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie