Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Any Video Converter 3.01

Kategoria: Konwersja plików
Producent: Any-Video-Converter.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 29 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 46744

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Any Video Converter 3.01


Any Video Converter jest jednym z najbardziej znanych i uznanych darmowych programów używanych do konwersji plików video wyróżniającym się szybkością działania oraz świetną jakością tworzonych plików. Formaty, które obsługuje Any Video Converter to avi, asf, mov, rm, rmvb, flv, mkv, mpg, 3gp, m4v, vob, a także pliki dostępne na YouTube. Formaty docelowe z jakich można wybierać przy zapisywaniu skonwertowanych plików to avi, mp4, wmv, flv, MPEG-1, MPEG-2, mpg (PAL lub NTSC), mp3, wma, ogg, aac.

Any-Video-Converter.com to producent wysokiej jakości oprogramowania, a najnowsza wersja aplikacji Any Video Converter v3.01 to wysokiej jakości narzędzie dla osób mających pliki wideo w najróżniejszych formatach. Program Any Video Converter 3.01 jest za darmo, a więc każdy może skorzystać ze wszystkich opcji programu. Download Any Video Converter nie trwa długo, gdyż plik instalacyjny to niecałe 15 MB.

Any Video Converter (często błędnie szukany pod nazwami any video conwerter, any wideo converter, any wideo conwerter, any video konwerter a nawet any wideo konverter) to sprawny program, pozwalający błyskawicznie przetwarzać pliki wideo między wieloma formatami plików. Dzięki Any Video Converter 2 nie będziesz już miał problemów z odtwarzaniem nietypowych plików wideo i nie będziesz marnował czasu na szukanie odtwarzaczy dla niestandardowych plików filmowych. Co więcej, przy pomocy Any Video Converter pliki, jakie użytkownik otrzymuje po konwersji są bardzo wysokiej jakości.

Należy przypomnieć, że darmowy Any Video Converter ułatwia nie tylko pracę z plikami wideo na komputerze. Program ten można wykorzystać do konwersji plików video na formaty obsługiwane przez urządzenia lub odtwarzacze przenośne takie jak Apple iPod, Sony PSP. Za pomocą Any Video Converter można przesłać plik np. na telefon i tam go oglądać

Any Video Converter 3.01 odznacza się intuicyjnym przyjaznym interfejsem. Każdy plik przed konwersją można odtworzyć w programie. Przetwarzanie pliku może przebiegać w trybie domyślnym lub wedle ścisłych wytycznych użytkownika.

Profesjonalna wersja programu – Any Video Converter Professional – dostępna jest na stronie producenta w cenie $29,95. Oferuje ona jeszcze szybszą konwersję wielu formatów oraz współpracę z przeróżnymi urządzeniami peryferyjnymi.

Dzięki naszemu serwisowi najnowszy Any Video Converter po polsku w przeciągu kilku chwil może pojawić się w Twoim komputerze. Czy dla Any Video Converter potrzebne jest spolszczenie? Otóż nie! Program automatycznie instalowany jest po polsku.

Podobne Konwersja plików

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Free MP3 Ringtone Maker

  Free MP3 Ringtone Maker to niezwykle prosta w obsłudze aplikacja pozwalająca tworzyć dzwonki do telefonu z ulubionych utworów zapisanych w formacie MP3.

 • ConvertXtoDVD

  ConvertXtoDVD to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca konwertowanie plików multimedialnych do formatu DVD, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością konwersji oraz polskim interfejsem.

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Any Video Converter 3.01

dodał: ~Barto , 07.02.2010

To nie wiesz o tym ze druga cyfra bądź liczba np 6-19-22 =19zl a 6-1-22 =1zl to jest prawdziwa cena...

dodał: ~Any , 24.01.2010

Do wnerwionej: o czym Ty piszesz? Jaka złotówka? Program jest darmowy. Ściągnąłem, przetwarzam i jest OK

dodał: ~wnerwiona , 13.01.2010

Nie pobierajcie tego programu God, nie wysyłajcie żadnych smsów. Miało kosztować 1zł, a zeżarło mi z konta 23zł. Cholerni oszuści!

dodał: ~Dragonn97 , 12.11.2009

Bardzo użyteczny POLECAM

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie