Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3nity Audio CD Extractor 1.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: 3nitySoftwares
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2013
Rozmiar: 9,7MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 118

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3nity Audio CD Extractor 1.0

Jeśli chciałbyś zgrać na dysk Twojego komputera ścieżkę dźwiękową z płyty CD to wystarczy, że zainstalujesz program o nazwie 3nity Audio CD Extractor. Jest to mała i niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, z którą powinni poradzić sobie nawet najmniej zaawansowani użytkownicy.

Jedną z niewielu dostępnych w menu opcji jest możliwość zapisania pojedynczego tracku lub zgranie całej zawartości płyty na raz. Dźwięk zgrywany jest do jednego z trzech wybranych przez nas formatów: MP3, OGG lub WMA. Nie zabrakło także możliwości ustawienia jakości dźwięku podczas zgrywania do formatów kompresji stratnej. Program posiada również wsparcie dla tagowania CDDB oraz ID Tag 3.

3nity Audio CD Extractor jest więc świetnym programem do szybkiego zgrywania płyt Audi CD bez zbędnej konieczności zagłębiania się w zaawansowane ustawienia. Na koniec warto dodać, że zgrana muzyka cechuje się naprawdę wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

Podobne Konwersja plików

 • XMedia Recode

  Bezpłatne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania plików zapisanych w różnych formatach audio oraz wideo.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3nity Audio CD Extractor 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie