Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3nity Audio CD Extractor 1.0

Kategoria: Konwersja plików
Producent: 3nitySoftwares
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2013
Rozmiar: 9,7MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 123

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3nity Audio CD Extractor 1.0

Jeśli chciałbyś zgrać na dysk Twojego komputera ścieżkę dźwiękową z płyty CD to wystarczy, że zainstalujesz program o nazwie 3nity Audio CD Extractor. Jest to mała i niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, z którą powinni poradzić sobie nawet najmniej zaawansowani użytkownicy.

Jedną z niewielu dostępnych w menu opcji jest możliwość zapisania pojedynczego tracku lub zgranie całej zawartości płyty na raz. Dźwięk zgrywany jest do jednego z trzech wybranych przez nas formatów: MP3, OGG lub WMA. Nie zabrakło także możliwości ustawienia jakości dźwięku podczas zgrywania do formatów kompresji stratnej. Program posiada również wsparcie dla tagowania CDDB oraz ID Tag 3.

3nity Audio CD Extractor jest więc świetnym programem do szybkiego zgrywania płyt Audi CD bez zbędnej konieczności zagłębiania się w zaawansowane ustawienia. Na koniec warto dodać, że zgrana muzyka cechuje się naprawdę wysoką jakością odtwarzanego dźwięku.

Podobne Konwersja plików

 • DocToText

  SILVERCODERS DocToText to przydatny program służący do konwersji dokumentów zapisanych w formacie DOC, RTF, ODF oraz Open XML do zwykłego formatu tekstowego plain tekst.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3nity Audio CD Extractor 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie