Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3.5

Kategoria: Konwersja plików
Producent:
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Data modyfikacji: 26.06.2013
Rozmiar: 1,21 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 461

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3.5

Freemake Video Downloader 3.5 to bezpłatna aplikacja, dzięki której każdy może ściągnąć z jednego z popularnych portali interesujący go filmik. Charakteryzuje ją szybkie działanie, a także możliwość pobierania wielu filmików w tym samym czasie. A czy są jakieś minusy? Pobierz Freemake Video Downloader 3.5 i przekonaj się o tym samemu. Za ściągniecie tego programu na twardy dysk nie płaci się ani grosza, podobnie, jak i za jego używanie. Można wykorzystać go do pobierania filmików z YouTube, Google Video, Vimeo, Dailymotion czy innych. Liczba stron wynosi łącznie ponad czterdzieści.

Dostępny za darmo Freemake Video Downloader 2 posiada użyteczną cechę rozpoznawania jakości filmu. Sami więc wybieramy, czy ma być to 240p czy też inne – aż do 4096p. Dodatkowo można zapisać aplikację do FLV, MP4 i – co ucieszy posiadaczy smartfonów oraz telefonów komórkowych – 3GP. Zapisane filmiki można także z poziomu aplikacji przekonwertować do AVI lub MP3. Freemake Video Downloader nie wydano po polsku, jednak obsługa jest dziecinnie prosta – po prostu wklejamy link do okienka programu i już. Możemy także zaznaczyć wyodrębnienie ścieżki audio z danego filmiku – przydaje się to zwłaszcza, jeśli chcemy pobrać nagrania z koncertów czy występów na żywo.

Download Freemake Video Downloader 3.5 jest możliwy z tej właśnie strony. Do prawidłowego działania wymagany jest Microsoft .NET Framework 4 – jeśli nie mamy go w systemie, program sam pobiera i instaluje. Dodatkowo możemy zintegrować aplikację z przeglądarkami Firefox i Chrome, co jeszcze bardziej ułatwia pracę z nim. Freemake Video Downloader 3.5 działa na Windsows 7, Vista i XP. Polecamy każdemu, kto często przegląda Internet w poszukiwaniu ciekawych filmików. 

Podobne Konwersja plików

 • Easy CD-DA Extractor

  Easy CD-DA Extractor to wielozadaniowy program do przetwarzania rożnych formatów multimedialnych. Easy CD-DA Extractor pozwala rippować płyty CD, konwertować pliki audio z jednego formatu na drugi, edytować metadane plików oraz wypalać płyty audio CD, CD z danymi i płyty DVD.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • Movavi Video Converter

  Proste w obsłudze i bardzo sprawne narzędzie przeznaczone do konwersji plików multimedialnych i podstawowej obróbki obrazu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie