Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

123 DVD Converter 4.6.3

Kategoria: Konwersja plików
Producent: DVDVideoTool.Com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 6.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1309

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 123 DVD Converter 4.6.3

123 DVD Converter to proste w użyciu narzędzie umożliwiające konwersję filmu DVD.

Program konwertuje filmy do wysokiej jakości plików AVI (DivX, XviD...), WMV, VCD (MPEG-1) albo SVCD (MPEG-2. Umożliwia także osobny zapis ścieżek audio z płt DVD oraz kopiowanie płyt z zabezpieczeniami Program umożliwia także zapis ścieżek audio z DVD oraz kopiowanie zabezpieczonych płyt.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala konwersję filmów krótszych niż 10 min.


Podobne Konwersja plików

 • 3nity Audio CD Extractor

  3nity Audio CD Extractor to niezwykle prosty w obsłudze program, który umożliwi nam zgranie na dysk twardy naszego komputera ścieżki dźwiękowej z płyty CD.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • Hamster Free Video Converter

  Hamster Free Video Converter 2.0.0.24 to świetne narzędzie dla każdego, kto tylko ma potrzebę dokonania konwersji pliku wideo. Jest to aplikacja prosta i wygodna w obsłudze, zaś lista wspieranych formatów spora – znajdziemy tu ponad czterdzieści pozycji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 123 DVD Converter 4.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie