Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

123 DVD Converter 4.6.3

Kategoria: Konwersja plików
Producent: DVDVideoTool.Com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 6.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1310

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 123 DVD Converter 4.6.3

123 DVD Converter to proste w użyciu narzędzie umożliwiające konwersję filmu DVD.

Program konwertuje filmy do wysokiej jakości plików AVI (DivX, XviD...), WMV, VCD (MPEG-1) albo SVCD (MPEG-2. Umożliwia także osobny zapis ścieżek audio z płt DVD oraz kopiowanie płyt z zabezpieczeniami Program umożliwia także zapis ścieżek audio z DVD oraz kopiowanie zabezpieczonych płyt.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala konwersję filmów krótszych niż 10 min.


Podobne Konwersja plików

 • CDex 1.70 Beta 4

  Program CDex jest popularnym (ma już na swym koncie 38 milionów pobrań) narzędziem przeznaczonym do rippowania płyt audio CD.

 • WinAVI Video Converter

  WinAVI Video Converter to aplikacja pozwalająca na konwertowanie plików multimedialnych, która charakteryzuje się przede wszystkim ogromną liczbą obsługiwanych formatów.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • Avi2Dvd

  Avi2DVD jest programem pozwalającym na stworzenie nagrań w formacie DVD, SVCD oraz VCD z formatów AVI, OGM, MKV, a także WMV.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 123 DVD Converter 4.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie