Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

#1 Video Converter 4.2.13

Kategoria: Konwersja plików
Producent: videotox.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2091

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis #1 Video Converter 4.2.13

#1 Video Converter to znana aplikacja służąca do konwertowania plików video pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Program umożliwia łączenie i dzielenie plików z filmami umożliwiając wycięcie dowolnego fragmentu filmu. Aplikacja umożliwia konwersję kilku plików jednocześnie, oraz zapisanie dowolnej klatki filmu w postaci bitmapy. Umożliwia tworzenie filmów DVD, VCD oraz SVCD (PAL,NTSC).
#1 Video Converter wspiera formaty: AVI, MPEG1,MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF.

Uwaga!
Wersja testowa umożliwia konwersję 50% wybranego pliku.


Podobne Konwersja plików

 • MKV to AVI Converter

  Szukasz programu przetwarzającego formaty plików z MKV na AVI? Dobrze trafiłeś. MKV to skrót od Matroska Video i jest formatem audio lub wideo opartym na otwartych standardach.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • DIKO

  DIKO 2.35 jest prostym w obsłudze programem do konwertowania filmów w formacie DivX/XVid do DVD/SVCD.

 • EZ CD Audio Converter

  EZ CD Audio Converter to prosty w obsłudze program pozwalający zgrywać ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD i zapisywać je w wybranym formacie cyfrowym.

 • AudioCommander

  AudioCommander to aplikacja do szybkiej konwersji plików audio. Program posiada narzędzia pozwalające na standardowe ustawienie jakości pliku wyjściowego, częstotliwości, kanałów, jak również na zmianę kompresji w obsługiwanych formatach (np. z 320 kbps MP3 do 128 kbps MP3).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: #1 Video Converter 4.2.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie