Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

#1 Video Converter 4.2.13

Kategoria: Konwersja plików
Producent: videotox.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2091

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis #1 Video Converter 4.2.13

#1 Video Converter to znana aplikacja służąca do konwertowania plików video pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Program umożliwia łączenie i dzielenie plików z filmami umożliwiając wycięcie dowolnego fragmentu filmu. Aplikacja umożliwia konwersję kilku plików jednocześnie, oraz zapisanie dowolnej klatki filmu w postaci bitmapy. Umożliwia tworzenie filmów DVD, VCD oraz SVCD (PAL,NTSC).
#1 Video Converter wspiera formaty: AVI, MPEG1,MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF.

Uwaga!
Wersja testowa umożliwia konwersję 50% wybranego pliku.


Podobne Konwersja plików

 • Freemake Video Converter

  Freemake Video Converter to jeden z najlepszych, darmowych konwerterów plików multimedialnych, który łączy w sobie kilka programów i oferuje wsparcie dla ponad 200 różnych rozszerzeń plików wideo i audio.

 • ALLConverter PRO

  ALLConverter PRO to aplikacja, którą zainteresują się posiadacze sprzętu przenośnego, jak na przykład iPhone, konsolka PSP, nawigacje GPS czy też zwykłe telefony komórkowe.

 • Real Video Editor 5.5 (Free RealMedia Editor/Realvideo)

  Real Video Editor 5.5.2.672 to program przeznaczony głównie do wykonywania konwersji plików wideo, posiada jednak mnóstwo innych funkcji. A jak sama nazwa wskazuje – służą one do edytowani filmików i kilpów.

 • Any Audio Converter

  Any Audio Converter to bardzo prosty i zupełnie darmowy konwerter plików multimedialnych, który umożliwia konwertowanie pomiędzy wszystkimi, najpopularniejszymi formatami plików audio – MP3, WMA, WAVE, AAC, M4A oraz OGG.

 • #1 Video Converter 5

  #1 Video Converter 5 jest aplikacją przeznaczoną dla każdego użytkownika, który tylko potrzebuje dokonać konwersji pliku wideo. Program ten posiada wsparcie dla wszystkich popularnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: #1 Video Converter 4.2.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie