Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Where's The File? 1.1.2

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Mariusz Kacki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 0.6 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 918

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Where's The File? 1.1.2

WTF Where's The File? to program służący do katalogowania i organizowania zbiorów w postaci płyt CD/DVD i innych napędów, które są podłączone do komputera.

Program posiada zaawansowaną wyszukiwarkę dzięki której szybko i łatwo znajdziesz poszukiwany plik i nośnik, na którym się znajduje.
Aplikacja obsługuje pluginy, służące do wyodrębniania dodatkowych informacji z katalogowanych plików, tj.: tagi mp3 (ID3v1), opisy folderów (file_id.diz), opisy plików (*.exe, *.dll).

Niektóre cechy programu:
 • duża szybkość działania (Windows XP) i małe zużycie pamięci RAM,
 • mały plik wynikowy,
 • prosty i przejrzysty interfejs użytkownika,
 • dostępne trzy grupy predefiniowane z możliwością dodawania nowych,
 • automatyczne powiadamianie o nowej wersji z możliwością wyłączenia opcji.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Where's The File? 1.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie