Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The GodFather 0.80

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Dimitris Touzozoglou
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2010
Rozmiar: 6,0 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 259

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis The GodFather 0.80

The GodFather 0.80 to aplikacja, która przyda się każdemu posiadaczowi dużej kolekcji muzycznej. Można dzięki niej w łatwy i szybki sposób posegregować posiadane utwory, a nadto dokonać seryjnej zmiany opisów, czyli tagów. Program podłączony jest do internetowej bazy danych, skąd pobiera informacje nie tylko o utworach, ale i o muzykach je wykonujących. Download The GodFather 0.80 pozwoli skatalgowoać pliki muzyczne według wybranych kryteriów – na przykład gatunek, zespół, wykonawca, itp.

Trzeba zaznaczyć, że obsługiwane formaty tagów to popularne ID3v1, ID3v2, APEv2 i Ogg Vorbis. Dodatkowym atutem dostępnego za darmo The GodFather 0.80 jest możliwość kreowania własnych playlist. Spis posiadanych zbiorów możemy uwiecznić poprzez eksport do formatu XLS lub HTML. Dodatkowo mamy tu wbudowany odtwarzacz muzyczny. Można mu jednak zaliczyć poważny minus – brak obsługi plików WMA. Poza tym da się na nim słuchać mp3, mp4, ogg, moc, aac, apl i ape.

The GodFather 0.80 został wydany również w polskiej wersji. Ściągamy go i instalujemy po angielsku, następnie w zakładce File wybieramy „Use language file” i zaznaczamy „polish.lng”. Po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu programu wszystko będzie w języku polskim. To z pewnością ułatwi pracę wszystkim, którzy nie znają zbyt dobrze języka angielskiego. Interfejs jest nieco skomplikowany i na jego rozgryzienie trzeba spędzić kilka ładnych minut, jednak po opanowaniu go, daje on naprawdę duże możliwości.

Polecamy wypróbowanie tej aplikacji! Pozwoli ona łatwo zorganizować kolekcję muzyczną i posegregować wszystkie posiadane nagrania. Choć interfejs jest trochę niewygodny, to program nadrabia mnóstwem opcji. Warto spróbować!

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The GodFather 0.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie