Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SureThing CD/DVD Labeler 5.0.593

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: MicroVision Development, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.06.2008
Rozmiar: 13.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1134

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SureThing CD/DVD Labeler 5.0.593

SureThing CD/DVD Labeler Deluxe Edition to program przeznaczony do projektowania okładek na płyty CD/DVD.


Aplikacja posiada bardzo duży wybór predefiniowanych projektów i szablonów. Daje możliość tworzenia własnej unikatowej kompozycji dzięki sporej ilości efektów 3D, czcionek, grafik etc.  SureThing CD/DVD Labeler pobiera informacje na temat pliku, albumu bezpośrednio z odtwarzacza następnie  pozwala na przeniesienie ich na okładkę (obsługiwane są m.in.: iTunes, Windows Media Player, Real Player, WinAmp). Program umożliwia korzystanie z technologii LightScribe Direct-to-Disc Labeling. Aplikacja współpracuje z drukarkami CD/DVD, firm jak: Epson, HP, Canon, Primera, Microboards.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SureThing CD/DVD Labeler 5.0.593Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie