Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Songbeat 360

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Songbeat Distribution Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.10.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2374

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Songbeat 360

­

Songbeat 360 to program służący do odtwarzania, pobierania i wyszukiwania muzyki w internecie. Pozwala on odkrywać nową muzykę i wykonawców. Songbeat 360 informuje o wydarzeniach mających miejsce blisko wybranej lokalizacji. Songbeat 360 pozwala słuchać muzyki online, ściągać utwory na dysk komputera, oglądać skany wkładek do płyt CD, zapamiętywać ulubionych artystów a także dodawać własne utwory. Songbeat 360 działa jak przeglądarka z tą różnicą, że wyspecjalizowana jest w muzyce. Songbeat 360 nie oferuje wymiany plików a więc Songbeat 360 nie działa jak programy P2P. Aplikacja Songbeat 360 to freeware, jest darmowa. Należy podkreślić, że odtwarzanie i ściąganie muzyki również jest bezpłatne – opłatami objęty jest mechanizm wyszukiwania – szczegóły poniżej. Nie ma Songbeat 360 w wersji pl.

Licencja i koszt Songbeat 360 Aplikacja Songbeat 360 rozpowszechniana jest za darmo. Pobierając ją każdy ma 25 bezpłatnych możliwości wyszukania dowolnego utworu lub artysty. Oblicza się, że jedno wyszukanie może mieć nawet 500 wyników, co daje 12500 potencjalnych utworów do pobrania z Songbeat 360 za free. Jednak samo działanie Songbeat 360 przypomina trial - po wyczerpaniu kredytu należy zakupić pakiet kredytów-wyszukań. Na plus trzeba zaliczyć, że jeśli nasza fraza nie będzie miała żadnych wyników wyszukiwania, program nie zabiera z konta kredytu.

Istnieją trzy rodzaje pakietów kredytów. Ceny pakietów wyglądają następująco: 1000 kredytów kosztuje 41.81 pln, daje to maksymalną liczbę 500 000 utworów do wysłuchania lub pobrania. 3000 kredytów można kupić za 69.71 pln (1.5 miliona piosenek). Największy pakiet to 9999 kredytów za 139.44 pln (4.5 miliona potencjalnie pobranych utworów). Ceny podane są za stroną oficjalną - www.songbeat360.com – tam też można zakupić pakiety. Zanim kupisz pakiety ściągnij Songbeat 360 i pobierz darmowe piosenki.

Wymagania systemowe Songbeat 360 działa na systemach Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista. Nie ma oficjalnych informacji na temat kompatybilności Songbeat 360 i Windows 7. Songbeat 360 nie działa po polsku. Nie ma też dla Songbeat 360 pliku spolszczenie.

UWAGA Do instalacji Songbeat 360 wymagany jest najnowszy Adobe Air. Przed instalacją Songbeat 360 wykonuje download Adobe Air, jeśli nie jest on zainstalowany.

Wypróbuj Songbeat 360 i utwory do pobrania za 25 bezpłatnych kredytów. Przeglądnij inne oferowane przez nas, podobne do Songbeat 360 programy i ściągnij za darmo już teraz.

­

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Songbeat 360

dodał: kubuś39 , 31.12.2009

beznadziejny program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie