Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RealPlayer 11.0.0.477 Gold

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: RealNetworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 12,68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 12780

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RealPlayer 11.0.0.477 Gold

Cieszący się popularnością odtwarzacz multimedialny, skierowany do osób pracujących na formatach RealAudio oraz RealVideo, pozwala otwierać pliki strumieniowe z sieci. Obsługuje filmy DVD, pliki muzyczne, tryb pełnoekranowy.

Umożliwia korektę dźwięku. Bezpłatnie dostępny jest odtwarzacz RealPlayer, który pozwala na pobieranie i zakup utworów muzycznych bezpośrednio z Internetu. Umożliwia zarządanie własną kolekcją multimedialną. Jest prosty w obsłudze, ma czytelny interfejs. Wzbogacony jest o przeglądarkę internetową.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RealPlayer 11.0.0.477 Gold

dodał: ~mariano , 18.04.2009

jest ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie