Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Playlist Creator 3.5

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: odd gravITy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.06.2008
Rozmiar: 0.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 930

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Playlist Creator 3.5

Playlist Creator jest prostym programem, który umożliwia stworzenie w bardzo prosty sposób listy utworów do odtwarzania (playlisty).

Cała operacja jest wyjątkowo prosta wystarczy wybrać interesujące nas pliki, określić nazwę listy i zapisać całość w dowolnej lokalizacji. Program umożliwia dodawanie utworów metodą „drag & drop” . Listy są zapisywane w formacie *.m3u oraz *.pls. Playlist Creator wykorzystuje do działania otwartą bibliotekę id3lib.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

Inne informacje

Playlist creator pozwala na kreowanie swoich musicplaylist, opcja playlist maker dozwala w łatwy sposób tworzyć musicplaylist 9easy cd creator). Stworzona musicpalylist pozwala na kreowanie m3u creator. Playlist maker to creator basic. Playlist software pozwala dowolnie kreować listy muzyki. Funcja cd creator zdecydowanie ułatwia prace i pozwala na dużą dowolność. Creator basic współdziała z easy cd creator. Musicplaylist posiada kilka wersji i modyfikacji. Musicplaylist zadowoli każdego miłośnika muzyki i pozwoli w pełni wykorzystać możliwości funkcji playlist maker.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Playlist Creator 3.5

dodał: ~lol , 01.09.2012

bardzo fajneeeeee

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie