Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyDVDs 1.56

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: MyDVDs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2008
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MyDVDs 1.56

MyDVDs jest prostym w obsłudze narzędziem przeznaczonym do zarządzania kolekcją filmów DVD.
Aplikacja umożliwia tworzenie spisu filmów w oparciu o podstawowe informacje takie jak tytuł, rok produkcji, reżyser itd. Program umożliwia także dodanie pliku graficznego z okładką płyty. Dzięki aplikacji możemy stworzyć czytelną bazę naszych filmów.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyDVDs 1.56Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie