Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MusicBrainz_Picard 1.2

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: MusicBrainz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 37

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MusicBrainz_Picard 1.2

Jeżeli potrzebujemy zmienić tagi id3 w znajdujących się na naszym dysku plikach muzycznych to wystarczy zainstalować program Picard. Ten pobierze dla nas najważniejsze informacje o danej piosence z serwisu MusicBrainz.

Niestety obsługa prezentowanej aplikacji nie przypadnie do gusty mniej zaawansowanym użytkownikom. Oferowany interfejs oferuje bowiem bardzo dużo opcji i funkcjonalności. Chcąc znaleźć tagi dla interesujących nas ustworów, musimy wcześniej przygotować specjalną listę, którą później należy w odpowiedni sposób "zidentyfikować" poprzez zaznaczanie wybranych plików. Słuzy do tego opcja PUID.

Po zakończeniu operacji, zidentyfikowane pliki możemy znaleźć w specjalnym panelu, gdzie grupujemy je pod kątem tytułu, wykonawcy lub albumu.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MusicBrainz_Picard 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie