Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MovieTrack 3.41

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: George Karanastasis
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.06.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 186

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MovieTrack 3.41

MovieTrack jest bardzo prostą aplikacją do katalogowania filmów.  Program nie posiada rozbudowanych funkcji ale za to jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.

MovieTrack po wpisaniu przez użytkownika nazwy filmu wszystkie informacje na jego temat pobiera z serwisu IMDb.com, dzięki czemu użytkownik oszczędza sporo czasu nie musząc wpisywać wielu informacji na temat produkcji ręcznie.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MovieTrack 3.41Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie