Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movie Organizer Deluxe 2.8

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: PrimaSoft PC, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2008
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 236

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Movie Organizer Deluxe 2.8

Movie Organizer Deluxe jest programem służącym do  katalogowania filmów współpracującym z internetową bazą filmów (MOOD - Movie Organizer Online Database) dzięki czemu większość danych jest uzupełniana automatycznie.


Program znajdzie zastosowanie szczególnie przy katalogowaniu obszernych zbiorów. Aplikacja umożliwia sortowanie wyników według różnych kryteriów, tworzenie zaawansowanych raportów oraz wydruk gotowych spisów

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 45 dni darmowego użytkowania.


Podobne Katalogowanie multimediów

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movie Organizer Deluxe 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie