Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movie Label 2009

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Code|Aero Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2008
Rozmiar: 8.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 375

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Movie Label 2009

Movie Label 2009  jest zaawansowanym narzędziem przeznaczonym do katalogowania filmów. Program współpracuje z serwisami Internetowymi skąd pobiera dane na temat filmów.


Aplikacja posiada wyjątkowo czytelny interfejs, jej obsługa jest na tyle intuicyjna, ze brak polskiej wersji językowej nie stanowi wielkiej przeszkody.
Po wpisaniu nazwy filmu program sam, wyszukuje niezbędne informacje. Użytkownik ma możliwość segregowanie zbioru na podstawie własnych, dowolnych kryteriów.

Uwaga!
Wersja testowa umożliwia 14 dni bezpłatnego użytkowania programu.


Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movie Label 2009Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie