Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movie Collector 5.5.3

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Collectorz.com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.06.2008
Rozmiar: 14,0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 367

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Movie Collector 5.5.3

Movie Collector  jest programem służącym do zarządzania kolekcjami filmów DVD. Program współpracuje z serwisami Internetowymi, dzięki temu umożliwia zebranie kompletnych informacji na temat każdego filmu.


Obsługa programu jest bardzo prosta, utworzywszy własną bazę filmów użytkownik może dodawać poszczególne tytuły. Program automatycznie po wpisaniu tytułu filmu wyszuka informacje na jego temat przeszukując kilka serwisów Internetowych takich jak IMDB, Amazon, DVD-Shop, collectorz.com, itd.  Można także dodawać filmy ręcznie ale zajmuje to znacznie więcej czasu. Program podobnie jak inne tego typu aplikacje posiada wbudowaną wyszukiwarkę, która znacznie ułatwia przeglądanie bazy danych. Umożliwia takę eksport i import danych. W celu pobrania wersji demonstracyjnej konieczna jest rejestracja na stronie producenta.

Uwaga!
Wersja Demo pozwala na stworzenie bazy danych obejmującej maximum 50 filmów.
Po pierwszym uruchomieniu programu należy zmienić język na polski. Zakładka Tools – Language.


Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movie Collector 5.5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie