Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaMonkey Standard 4.0.0.1459

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Ventis Media Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.12.2010
Data modyfikacji: 16.11.2011
Rozmiar: 13,55 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 187

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaMonkey Standard 4.0.0.1459

MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 jest aplikacją, jaka powinna zainteresować każdego posiadacza dużych zasobów multimedialnych. To darmowy program do użytku domowego, który powstał głównie z myślą o katalogowaniu plików audio oraz list odtwarzania, nie muszących znajdować się tylko na twardym dysku, ale także w sieci czy płycie CD. Dodatkowo MediaMonkey Standard pomoże w zgraniu utworów z płyty – możemy wybrać któryś z popularnych formatów zapisu (ogg, wav, mp3 czy FLAC). Na tym jednak nie koniec zalet tej aplikacji. Służy ona także jako konwerter, dzięki któremu możemy zmieniać formaty plików muzycznych, a także pozwala na tworzenie raportów i statystyk list odtwarzania.

Można by długo pisać o zaletach programu, jednak najlepiej wykonać download MediaMonkey Standard i zobaczyć samemu, co potrafi ta aplikacja. Na zachętę dodamy, że posiada ona również korektor dźwięku, a także można bezpośrednio z jej poziomu zrzucić muzykę na płytę CD. Jak i inne nowoczesne programy tego typu, tak i ten potrafi pobrać z sieci informacje na temat konkretnego albumu, który posiadamy.

Wypada dodać, że to program przeznaczony na systemy Windows. Nie ma kłopotów z MediaMonkey Standard na Windows 7, Vista czy XP, a jako, że posiada je większość użytkowników, polecamy przetestować tą aplikację. Nie kosztuje to ani grosza. Warto podkreślić, że program zdobył sobie uznanie zarówno samych użytkowników, jak też i portali branżowych, gdzie we wszelkich rankingach organizerów multimedialnych zajmuje dość wysokie pozycje. 

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaMonkey Standard 4.0.0.1459Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie