Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaMonkey 3.0.6.1190

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: JHSoftware
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 6,92 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1068

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis MediaMonkey 3.0.6.1190

Bezpłatny program dla ludzi kolekcjonujących muzykę. Łatwy i czytelny w obsłudze. Pozwala katalogować płyty CD jak również pliki: WMA, APE, OGG, MPC i MP3.

Współpracuje z internetowym Freedb'em, co pozwala uzyskać brakujące wiadomości na  temat danego utworu. Pozwala także dodać je do pliku za pośrednictwem bigatego edytora tagów.
Współpracuje z programem Nero i Winamp, jak również z przenośnymi urządzeniami. Posiada również instrumenty pozwalające zgrać muzykę z płyt CD. Umożliwia konwercje formastów muzycznych, pozwala na tworzenie playlist. Opcja ta dostępna jest w wersji automatycznej lub ręcznej.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

Inne informacje

mediamonkey to program przede wszystkim dla kolekcjonerów muzyki. mediamonkey dostępny jest w kilku wersjach, najpopularniejsza to mediamonkey e oraz mediamonkey gold. wersja podstawowa mediamonkey to mediamonkey standard. Dostępne jest mediamonkey spolszczenie. O możliwościach tego programu przeczytać można na mediamonkey com jak również na mediamonkey pl. Posiada liczne skórki i udostępnienia dzięki mediamonkey skins. mediamonkey jest łatwy w obsłudze i przejrzysty.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaMonkey 3.0.6.1190Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie