Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Media Pro SE 2.0.1

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Phase One
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.06.2016
Rozmiar: 148,4 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 14

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Media Pro SE 2.0.1

Media Pro SE to kolejna wersja bardzo dobrego i popularnego programu, którego głównym przeznaczeniem jest katalogowanie nawet bardzo dużych bibliotek multimedialnych złożonych ze zdjęć, muzyki oraz materiałów wideo. Ciekawostką programu jest zastosowany zaawansowany silnik renderujący zdjęcia, znany z narzędzia Capture One Pro. 

Jedną z największych zalet programu Media Pro SE jest bardzo intuicyjna i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom, którzy nie posiadają dużego doświadczenia informatycznego. Mimo to narzędzie pozwala zachować porządek nawet w ogromnej bibliotece multimediów, składającej się z muzyki, filmów czy też zdjęć, rozrzuconej po wielu dyskach twardych i wirtualnych. Co więcej, program bez problemów poradzi sobie z bibliotekami rozrzuconymi po różnych dyskach twardych. 

Program daje także możliwość zbierania zdjęć w kolekcje niezależnie od folderów, oznaczania ich kolorowymi etykietami, słowami kluczowymi (osoby widniejące na zdjęciu, charakterystyczne obiekty, miejsca etc.). Jest również możliwość oceniania i przeglądania metadanych plików. W przypadku przeglądania zdjęć, mamy do dyspozycji wiele technik i sposobów. Wszystkie fotografie możemy wyświetlać w formie wygodnej listy, miniatur, oglądać jako pokaz slajdów lub przeglądać na pełnym ekranie. 

Twórcy programu zastosowali również wygodną wyszukiwarkę, która pomoże wyszukać konkretne zdjęcie nawet w ogromnej kolekcji. Program Media Pro SE ma także podstawowe możliwości edycji obrazów, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie poprawić drobne błędy i przygotować serię do wstępnej publikacji. Opisywane narzędzie potrafi również automatycznie importować media z podłączonych do komputera aparatów. Warto wspomnieć, że w bibliotece można przechowywać nie tylko zdjęcia i filmy, ale też pliki dźwiękowe, ilustracje wektorowe, publikacje cyfrowe, dokumenty, czcionki (fonty) i pliki stron internetowych. 

Program Media Pro SE udostępniany jest w formie testowej. Licencja pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji przez okres 30 dni od momentu publikacji.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Media Pro SE 2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie