Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JetPhoto Studio 4.3.0

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Atomix Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 16,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 813

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JetPhoto Studio 4.3.0

JetPhoto Studio to w pełni wyposażony, darmowy organizer zdjęć, pozwalający również na publikację w sieci. Dzięki tej aplikacji uporządkujemy zdjęcia według daty, miejsca, słów-kluczy, etc. Data wykonania fotki będzie podświetlona w kalendarzu programu. Kalendarz umożliwi nam stworzenie wirtualnego dziennika wyprawy, czy też multimedialnego pamiętnika. Program współpracuje z technologią GPS, co pozwoli na zestawienie zdjęć na mapie geograficznej. Dodatkowymi funkcjami programu są opcje skalowania zdjęć, opatrywania znakiem wodnym. Możliwe jest również tworzenie pokazu slajdów jako filmiku w trybie Flash. Dodatkowo możemy przycinać nasze zdjęcia tak by pasowały rozmiarem do wyświetlacza naszego telefonu, czy innego urządzenia PDA. Gotowy album ze zdjęciami możemy też załadować do web albumu udostępnianego na serwerze JetPhoto.  

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JetPhoto Studio 4.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie