Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

J. River Media Center 18

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: J.River Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2010
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 22,5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 748

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis J. River Media Center 18

Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo. Mamy jednak wersję testową, która pozwala na używanie go przez okres 30 dni. Pozwoli to na ocenienie, czy warto wydać pieniądze na pełną wersję. A co ma do zaoferowania?

Programy z „media center” w nazwie służą nam jako zaawansowane „kombajny” do odtwarzania wszelkiego rodzaju aplikacji audio i wideo. Tak więc dzięki aplikacji możemy oglądać filmy w przeszło 80-ciu formatach! Poza tym istnieje tu możliwość ripowania plików do formatów WMA, OGG, MP3 i kilku innych. Program doskonale współpracuje też z iPodami, sprzętem Creative i San Disk. Download J. River Media pozwoli także każdemu użytkownikowi sprawdzić w Internecie informacje o artystach.

Jeśli tego mało, warto dodać, że w aplikacji istnieje także opcja przeszukiwania zasobów serwisu Google (Image i Video), a także YouTube. Nie należy też zapominać o standardzie w tego typu programach, czyli możliwości odsłuchiwania internetowych stacji radiowych i telewizyjnych. Czy można chcieć czegoś więcej od domowego centrum multimediów? Media Center ma wszystko, co tylko może się przydać – z odtwarzaniem płyt DVD włącznie. Jest tu nawet zdalna kontrola i możliwość tworzenia serwerów muzycznych. Dodatkowo, dzięki dużej ilości skórek, każdy może spersonalizować program wizualnie tak, jak będzie mu się to najlepiej podobać. Zapraszamy do zapoznania się z darmową, testową wersją J. River Media Center.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: J. River Media Center 18Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie