Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

i-Covers 2008.a

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: iCovers
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, Vista
Liczba pobrań: 228

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis i-Covers 2008.a

i-Covers jest aplikacją przeznaczoną do wyszukiwania w sieci plakatów i okładem do fimów. Jest to ciekawe narzędzie dla posiadaczy kolekcji filmów na dysku twardym.


Aplikacja wyszukuje grafiki w szesnastu serwisach poświęconych tematyce filmowej. Obsługa i-Covers jest wyjątkowo prosta, składa się z trzech kroków wybraniu serwisu źródła, podania tytułu filmu i określenia miejsca zapisu grafiki. 

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: i-Covers 2008.aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie