Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Helium Music Manager 8.2 Build 9837

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Intermedia Design
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Data modyfikacji: 30.09.2011
Rozmiar: 14,78 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 464

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Helium Music Manager 8.2 Build 9837

Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do  katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

Program umożliwia opisywanie i katalogowanie zbiorów, tworzenia list odtwarzania oraz pozwala na odsłuchiwanie plików. Aplikacja daje możliwość przeszukiwania dysków w poszukiwaniu określonych plików, katalogowaniu ich, tworzeniu list odtwarzania, zmiany nazw oraz odsłuchiwaniu utworów.

Możliwości programu można zwiększyć dzięki dodatkom (plug-in's).

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Helium Music Manager 8.2 Build 9837Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie