Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fox Movie Manager 1.30

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Software By Fox
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 308

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Fox Movie Manager 1.30

Fox Movie Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania filmów. Aplikacja jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, posiada tylko kilka podstawowych funkcji.

Dzięki temu nawet mimo braku polskiej wersji językowej stworzenie własnej bazy filmów nie powinno stanowić problemu nawet dla początkujących użytkowników.

Aplikacja umożliwia opisanie każdego filmu do bazy takimi informacjami jak tytuł, rok produkcji, rodzaj nośnika oraz dodanie pliku graficznego. Fox Movie Manager podobnie jak inne aplikacje tego typu umożliwia eksport  bazy do pliku Exela  *.TXT, czy też *.HTML.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fox Movie Manager 1.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie