Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Filmoteka 1.58

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Pacer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Data modyfikacji: 27.03.2013
Rozmiar: 2,70 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 894

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Filmoteka 1.58

Filmoteka 1.5  to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

Aplikacja automatycznie przeszukuje dyskw poszukiwaniu plików z filmami następnie pobiera odpowiednie dane z polskich serwisów  Internetowych poświęconych filmom. Aplikacja umożliwia eksport danych do różnych formatów. 

Podobne Katalogowanie multimediów

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Filmoteka 1.58Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie