Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Filmmanager 3.8.1

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Sagensoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 7.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 275

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Filmmanager 3.8.1

Filmmanager jest łatwą w użyciu aplikacją do katalogowania filmów. Dzięki programowi można m.in. gromadzić informacje o posiadanych filmach w przejżystej bazie danych.


Aplikacja umożliwia łatwe i szybkie odnalezienie interesujących pozycji i edytowanie wcześniej  wykonanych wpisów. Ponadto Filmmanager posada funkcję dzięki której może pobierać z Internetu informacje na temat filmów. Współpracuje z serwisami: imdb.com (Internet Movie Database) i amazon.com. Program może  być wyjątkowo praktycznym narzędziem dla osób posiadających dużą kolekcję filmów.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Filmmanager 3.8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie