Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eXtreme Movie Manager 6.4.7

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: BinaryWorks.it Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 14.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 440

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis eXtreme Movie Manager 6.4.7

eXtreme Movie Manager to bardzo rozbudowany i przydatny  program do tworzenia katalogu filmów znajdujących się na dysku.

Aplikacja wszystkie niezbędne dane na temat danej produkcji pobiera z Internetu, co bardzo ułatwia pracę.  Tworząc bazę filmów można zdać się na program, wystarczy wskazać katalog z filmami a aplikacja same je skataloguje. Brakujące dane oczywiście można uzupełnić ręcznie.
Duża ilość dodatkowych opcji może początkowo przerażać, ale po niedługim czasie docenia się funkcjonalność aplikacji.

Uwaga!
eXtreme Movie Manager wymaga pakietu redystrybucyjnego systemu Microsoft .NET Framework 2.0.
Wersja testowa posiada ograniczenie do 50 filmów i 50 seriali. Pełną wersję można kupić za 10 euro na stronie producenta.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eXtreme Movie Manager 6.4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie