Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eXtreme Movie Manager 8.0.2

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: BinaryWorks
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.09.2010
Data modyfikacji: 16.11.2012
Rozmiar: 67 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 255

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis eXtreme Movie Manager 8.0.2

eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje o przechowywanych przez użytkownika filmach. Dzięki temu dostajemy pełne informacje o swoich zbiorach. Niestety, nie jest możliwy free download eXtreme Movie Manager za darmo, jednak na tej stronie znajduje się link do wersji testowej, dzięki której można próbować działania aplikacji przez ograniczony okres czasu – ale za to całkowicie free!

eXtreme Movie Manager pl kataloguje DVD, VCD. DivX, XviD, a także VHS I SVHS. Do jego poprawnego działania potrzebny jest .NET Framework 2.0. Ten dodatek można znaleźć na naszych stronach – jest on całkowicie za darmo do pobrania. Do programu wracając – polecić go można miłośnikom filmów używających Windowsa (nie ma edycji eXtreme Movie Manager na Linux).  Bez problemu aplikacja będzie działać na Vista oraz XP. Także pod Windows 7 eXtreme Movie Manager nie powinien zawieść. Jednym z wymagań prawidłowego działania jest połączenie z siecią podczas używania aplikacji – przeszukuje ona internetowe bazy danych, aby pobrać jak największą ilość informacji o danym filmie.

eXtreme Movie Manager to świetna propozycja dla każdego, kto ma duży zbiór filmów. Dzięki temu programowi nie dość, że zostaną one posegregowane, to jeszcze uzupełnione istotnymi informacjami, jak na przykład nazwiska aktorów, reżyserów, rok produkcji, czas trwania, itp. Zanim wyda się pieniądze na pełną wersję aplikacji, warto spróbować jej działania dzięki bezpłatnej testowej.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eXtreme Movie Manager 8.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie