Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

exPressit SE 3

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Pressit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2009
Rozmiar: 19.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 352

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis exPressit SE 3

Archiwizacja jest jednym z najczęstszych czynności wykonywanych przez użytkownika komputera. Po nagraniu kolejnej porcji fotografii, filmów, muzyki lub dokumentów podpisujemy płytę CD i powiększamy kolekcję podobnie wyglądających srebrnych krążków.

A przecież z programem exPressit SE 3 stworzenie oryginalnej naklejki nie jest trudne. Dzięki takiej nalepce nie tylko zbiór płytek CD ożyje, ale tez będzie łatwiej znaleźć ten krążek, którego szukamy. Program exPressit SE 3 pozwala projektować i drukować okładki oraz nalepki na każdy możliwy nośnik - płyty CD, DVD, kasety VHS, kasety magnetofonowe, minidyski, dyskietki i inne.

exPressit SE 3 oferuje szablony do tworzenia nalepek i wszystkich elementów potrzebnych do stworzenia okładki płyty. Ze strony producenta ściągniesz kolejne propozycje. Z łatwością można również pobrać i pracować ze swoimi zdjęciami. Program może automatycznie dopasować wybrane zdjęcie do okładki. Wszystkie elementy projektu można oczywiście zaopatrzyć w napisy - wybrać czcionkę, jej kolor, rozmiar, styl oraz układ tekstu. Ostatnim krokiem jest kalibracja drukarki, aby wydruk był wiernym odwzorowaniem naszego projektu.

exPressit SE 3 jest prostym i darmowym narzędziem do tworzenia profesjonalnie wyglądających płyt. Pobierz exPressit SE 3 z pobierz.pl.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: exPressit SE 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie